POL

KRÓTKA ROZMOWA Z KLIENTEM SUNCONTRACT

Ostatnio rozmawialiśmy z przyjacielem, który kupuje  energię elektryczną na platformie SUNCONTRACT od 1 kwietnia 2018 r. Był jednym z pierwszych PIONIERÓW, którzy dołączyli do platformy.

Read more ...

PLATFORMA SUNCONTRACT WPROWADZA NOWY WYMIAR NA RYNEK ENERGII 

Z TOKENAMI SNC RÓWNIEŻ DO NOWEJ ELEKTROWNI SŁONECZNEJ

Do końca ubiegłego rokuSunContract, rynek energii oparty na technologii blockchain, zawarł umowy na kwotę ponad 1mln euro na zakup i sprzedaż energii elektrycznej.W ubiegłym roku zrealizowała setki tysięcy zamówień na produkcję elektrowni słonecznych i pomp ciepła.Tokeny SNC, którymi użytkownicy handlują na platformie, są również wymienialne na inwestycje w infrastrukturę energetyczną.

Read more ...

SUNCONTRACT OGŁASZA STRATEGICZNE PARTNERSTWO Z GMINĄ KOBARID

Kobarid Mayor - Pan Marko Matajurc i SunContract CEO - Gregor Novak podają sobie ręce po podpisaniu listu o współpracy

19 marca 2019 r. Kobarid, Słowenia

SunContract ma przyjemność ogłosić współpracę ze słoweńską gminą Kobarid.

Read more ...

POL - Zespół SunContract odwiedzi ponad 10 miast w listopadzie i grudniu

Rok 2019 zbliża się bardzo szybko. Czas więc spojrzeć na ostatnie miesiące w 2018 roku - rok, w którym wzięliśmy udział w wielu wydarzeniach w wielu miastach w wielu krajach! W tym artykule przedstawimy Ci kilka konferencji, na których byliśmy, miasta, które odwiedziliśmy, partnerów, których zdobyliśmy. Tak więc, przejdźmy do konkretów. Wydarzenia, w których uczestniczyliśmy w listopadzie i grudniu 2018 roku.

Read more ...

POL - Handel P2P energią na platformie SunContract

Handel energią typu peer-to-peer to koncepcja, której fundamentem jest idea gospodarki typu peer-to-peer, krótko mówiąc, gospodarka dzielenia się. Wraz ze wzrostem systemów magazynowania energii słonecznej i akumulatorów, koncepcja systemu handlu energią P2P staje się coraz bardziej popularna. System ten, stanowiący podstawę platformy SunContract, umożliwia konsumentom korzystanie z usług innych użytkowników, którzy wytwarzają więcej energii, niż potrzebują.

Read more ...