SNC Links:

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Climate change is one of the greatest environmental challenges that we have ever faced. SUNCONTRACT can help a lot.
The energy market is extremely centralised. SUNCONTRACT can decentralize it.

POL - Firma SunContract współpracuje z CEZA, należącą do rządu Filipin

Prezes firmy SunContract - Gregor Novak i dyrektor generalny CEZA Raul L. Lambino wymieniają uściski dłoni i uśmiechy po podpisaniu partnerstwa

SunContract z przyjemnością ogłasza swoją nową współpracę z filipińską rządową spółką CEZA.

Cagayan Economic Zone Authority (CEZA) to rządowa i kontrolowana korporacja, której zadaniem było opracowanie, zarządzanie, prowadzenie i nadzorowanie rozwoju 54-hektarowej specjalnej strefy ekonomicznej Cagayan i Freeport (CSEZFP) w dużym porcie przeładunkowym, centrum przemysłu rolno-przemysłowego i centrum turystycznego.

 filipini1

 Korzyści platformy SunContract w odniesieniu do celów zrównoważonego rozwoju

Wspieranie Celów Zrównoważonego Rozwoju, CEZA Freeport ma być samowystarczalnym ośrodkiem przemysłowym, handlowym, finansowym, turystycznym i rekreacyjnym, aby skutecznie zachęcać i przyciągać legalne i produktywne inwestycje lokalne i zagraniczne, a ostatecznie stworzyć możliwości zatrudnienia i zwiększyć dochody i produktywność na obszarach wiejskich wokół strefy Freeport. Na czele CEZA stoi Sekretarz Raul L. Lambino (na zdjęciu powyżej) jako obecny administrator i dyrektor naczelny.

 filipini2

Współzałożyciele SunContract, zespół EUNEX i CEZA w Manili na Filipinach

Specjalna strefa ekonomiczna Cagayan i Freeport znajdują się w północnym Luzon, na Filipinach - strategicznie położonym między Oceanem Spokojnym a Chinami - ciesząc się bliskością lukratywnych rynków zagranicznych, takich jak Tajwan, Hongkong, Japonia, Korea i Chińska Republika Ludowa. Stawia to perspektywę ekspansji rynkowej SunContract w Azji w bardzo korzystnej sytuacji. Co więcej, Filipiny cieszą się dużą ilością światła słonecznego, dzięki czemu stanowią idealną lokalizację klimatyczną do handlu energią P2P na platformie SunContract.

SunContract i CEZA zamierzają nawiązać strategiczną współpracę w dziedzinie energii odnawialnej, korzystając z usług handlu energią Peer-to-Peer firmy SunContract, starając się osiągnąć cele zrównoważonego rozwoju przedstawione przez ONZ w Agendzie 2030. Podczas gdy SunContract podejmie się budowy i wdrożenia platformy wymiany energii w Cagayan Freeport, CEZA zapewni wsparcie lokalnego rynku dla rozwoju projektu SunContract na Filipinach. Obie strony będą poszukiwać nowych możliwości współpracy w zakresie wdrażania nowych opartych na blokach danych modeli usług energii odnawialnej i handlu energią P2P.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok Decline