SNC Links:

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Climate change is one of the greatest environmental challenges that we have ever faced. SUNCONTRACT can help a lot.
The energy market is extremely centralised. SUNCONTRACT can decentralize it.

POL - SunContract w roku 2018

Powody, dla których warto dołączyć i zostać z nami

SunContract jest pierwszym projektem krypto-finansowanym w sektorze energetycznym, który wykorzystuje technologię blockchain do tworzenia przejrzystości i oferuje infrastrukturę typu peer-to-peer do masowego wdrażania technologii odnawialnych. Odkąd platforma została uruchomiona w kwietniu 2018 roku, osiągnęliśmy kilka ważnych wydażeń. Co więcej, pozostaliśmy wierni mapie drogowej, którą przedstawiliśmy naszej społeczności przed finansowaniem, i osiągnęliśmy etapy w naszej mapie drogowej na czas i często przed terminem.


Ale co mogę zyskać jako zarejestrowany użytkownik?

Konsumenci:
Odbyła się gorąca debata na temat cen energii elektrycznej. Jednym z aspektów tej debaty jest fakturowanie - czy konsumenci otrzymują wystarczającą ilość informacji na temat tego, ile płacą za energię. W SunContract szukaliśmy i znaleźliśmy sposoby na polepszenie rozliczeń i zużycia energii przez naszych klientów.


Zużycie energii powinno być łatwym, przejrzystym zadaniem, które angażuje naszych klientów, umożliwiając im dokonywanie wyborów, które lepiej odpowiadają ich stylowi życia i życiu innych osób. Konsumenci powinni również mieć prawo głosu w kwestii źródła energii, z której wolą korzystać. Dlaczego mielibyśmy być zmuszani do zakupu nieczystej, zanieczyszczającej środowisko energii z elektrowni węglowych, jeśli istnieją opcje energii odnawialnej w tej samej cenie lub nawet tańsze?

article2018 3

Konsumenci na platformie SunContract mają dostęp do następujących korzyści:
• Niższe koszty energii elektrycznej
• Informacje o produkcji i zużyciu za pośrednictwem aplikacji mobilnej SunContract
• Dostęp do czystej, odnawialnej energii
• Możliwość negocjacji ceny energii elektrycznej, którą kupują
• Łatwa w użyciu i uruchomiona aplikacja mobilna
• Rachunek elektroniczny jest łatwo dostępny w aplikacji mobilnej


Token SNC już oferuje konsumentom ze Słowenii (gospodarstwa domowe i firmy) zakupy energii elektrycznej za pośrednictwem platformy dla różnych usług, takich jak elektrownie słoneczne, pompy ciepła, panele IR i systemy klimatyzacyjne. Wszystkie te wspaniałe funkcje i produkty zostały zaprezentowane po raz pierwszy na jednym z największych regionalnych targów biznesowych i targów MOS we wrześniu.


Firma SunContract dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej wprowadzić produkty na swój lokalny rynek. Dlatego uczestniczymy w wielu różnych wydarzeniach w różnych krajach, w których nadal poszukujemy potencjalnych partnerów. Znaleźliśmy bardzo dobrego partnera z Włoch, gdzie intensywnie pracujemy nad otwarciem rynku w 2019 roku.


Wraz z Nowym Rokiem w pełni funkcjonalny rynek energetyczny Peer to Peer ożyje. Będziemy dysponować nie tylko gospodarstwami domowymi handlującymi energią na platformie, ale także firmami. Użytkownicy platformy otrzymają nowe funkcje, których nigdy wcześniej nie widziano.

article2018 2
Korzyści producenta
Detaliści są dziś alfa i omega rynku energii, są animatorami rynku i ustalają ceny energii. Jako mały producent energii z energii słonecznej, wodnej lub wiatrowej, twoja siła negocjacji jest mała, co oznacza, że musisz zaakceptować każdą cenę, którą ci zaoferują. Brzmi niesprawiedliwie , prawda? Projekt SunContract powstał, aby rozwiązać ten problem, dajemy Ci pierwszy otwarty rynek energii, na którym producenci mogą swobodnie negocjować cenę z konsumentami.


To nie jedyna korzyść, jaką otrzymujesz jako producent. Szacuje się, że do 20% wszystkich klientów nie płaci rachunków za energię elektryczną. Z SunContract to się nigdy nie stanie. Platforma działa na systemie przedpłaconym. Gdy tylko środki konsumenta spadną poniżej minimalnego poziomu, otrzymają powiadomienie. Zanim środki zostaną wykorzystane, rozpocznie się procedura odłączenia klienta i uzyskasz opcję zmiany klienta.


Nie musisz się martwić, jeśli twoje zdolności produkcyjne nie zostały całkowicie zakupione przez indywidualnych konsumentów. Unikalną wartością platformy jest jej algorytm, który zajmuje się równoważeniem nadwyżek lub niedoborów energii. Oznacza to, że twoja energia zawsze znajduje klientów. Oznacza to, że system jest zrównoważony, a Twoja energia zawsze znajduje klientów.


Płatności są przetwarzane codziennie za każdą godzinę. Krajową walutą platformy jest token oparty na SNC, Ethereum, który zajmuje się rozliczeniami i przejrzystością danych. Produkcja, konsumpcja i ceny są rozliczane na blokach zapisanych na stałe w celu zagwarantowania niezmienności danych.

article2018 4


SunContract nie jest jeszcze w moim kraju. Co mogę wtedy zrobić?
SunContract to coś więcej niż zwykły rynek handlowy. Oferuje różne możliwości dla wszystkich członków naszej społeczności.


Token SunContract został wydany w lipcu 2017 r. Jako oficjalna i jedyna waluta, z której można korzystać na platformie. Dzięki posiadaniu tokena SNC nasi inwestorzy mają dostęp do usług, które świadczymy na platformie. Sprawdź tutaj cenę tokena SNC.


Tokenomika ma wpływ na te same siły rynkowe, jak w przypadku normalnych walut. Im większe zapotrzebowanie, tym wyższa cena. Możesz kupić tokeny SNC na wielu rynkach. Dowiedz się o nich tutaj .


Platforma SunContract stanowi "parasol energetyczny", który zakłóca modele biznesowe i pomysły w sektorze energetycznym. Podczas naszej globalnej wycieczki z Europy do Azji, zespół zaprezentował projekt zupełnie nowej publiczności, udało mu się zorganizować wiele spotkań i zapowiedział podpisanie ważnych partnerów, takich jak Filipińska Administracja Rządowa CEZA, giełda EUNEX i europejskie centrum blockchainowe.


W 2019 r. Na platformie zostaną zaprezentowane pierwsze usługi międzynarodowe. Jako posiadacz tokenów SNC możesz zdecydować się aktywnie uczestniczyć w rynku energii i czerpać korzyści z bezpiecznej i stabilnej inwestycji w prawdziwy sprzęt zasilający. Dzięki tej usłudze można wspierać nie tylko projekty energetyczne lokalnie, ale także pomagać światu w przekształcaniu zanieczyszczeń w zrównoważone i ekologiczne źródła energii. Jako wisienka na wierzchu możesz zarabiać pieniądze.

Ważne jest, aby pamiętać ...
Sektor energetyczny jest bardzo tradycyjny i nie lubi zmian.


Dlatego niektórzy ludzie nadal muszą raportować miesięczne / roczne zużycie energii do OSD (operatorów systemów dystrybucyjnych, jednak dzięki nowym technologiom pojawiają się nowe możliwości, a firma SunContract jest niezwykle podekscytowana możliwością skorzystania z tych technologii w celu transformacji sektora energetycznego.

Nie zapominajmy, że poziom morza rośnie, a oceany stają się coraz cieplejsze. Dłuższe, bardziej intensywne susze zagrażają uprawom, dzikim zwierzętom i zasobom słodkiej wody. Od niedźwiedzi polarnych w Arktyce po żółwie morskie u wybrzeży Afryki, różnorodność życia naszej planety jest zagrożona przez zmieniający się klimat.

Zmiana klimatu stanowi fundamentalne zagrożenie dla miejsc, gatunków i ludzi, których SunContract stara się chronić. Aby odpowiednio zaradzić temu kryzysowi, musimy pilnie zmniejszyć zanieczyszczenie węglem i przygotować się na konsekwencje globalnego ocieplenia, którego już doświadczamy. Świat jest zagrożony zmianą klimatu. Nasze pokolenie jest odpowiedzialne za zachowanie natury dla naszych dzieci. Musimy działać już teraz!

W przypadku SunContract to nie koniec naszej innowacji. Cieszymy się, że w niedalekiej i dłuższej perspektywie ujawnimy nowe produkty i usługi, które naszym zdaniem przyczynią się do uczynienia świata bardziej zrównoważonym miejscem.

Zacznij wspierać zieloną energię, lokalne społeczności i nowoczesne technologie! Zarejestruj się na platformie Suncontract, porozmawiaj na telegramie z zespołem i członkami społeczności, gdzie zawsze jesteśmy aktywni. Nasi wielcy zwolennicy śledzą nas również na Twitterze, Reddicie, Facebooku, LinkedIn i Instagramie. Kup SNC na: OkEx, Huobi lub Kriptomat. Oficjalna strona suncontract.org

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok Decline