SNC Links:

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Climate change is one of the greatest environmental challenges that we have ever faced. SUNCONTRACT can help a lot.
The energy market is extremely centralised. SUNCONTRACT can decentralize it.

Nowa aktualizacja funkcji handlu energią P2P

 

Z przyjemnością informujemy, że w 2019 roku rynek handlu energią Peer-to-Peer stanie się w pełni funkcjonalny. Do tej pory platforma SunContract pozwalała naszym klientom na ograniczoną liczbę umów P2P, w których handlowcy energii elektrycznej musieli się ze sobą znać, zanim mogli zawrzeć umowę na obrót energią elektryczną. To wkrótce się zmieni. W przyszłości platforma umożliwi handel energią peer-to-peer pomiędzy wszystkimi osobami zarejestrowanymi na platformie.

 

Konsumenci będą mogli zidentyfikować producentów, których cena sprzedaży energii jest zbliżona do ceny jaką są  gotowości zapłacić. Jeżeli uzgodniona zostanie cena wzajemna, będą oni mogli handlować między sobą.

Producenci, którzy zarejestrują się na platformie, będą mieli zagwarantowaną płatność od konsumentów na platformie. Gdy środki konsumenta spadną poniżej minimalnego poziomu, otrzymają ostrzeżenie. Zanim środki konsumenta się wyczerpią, rozpocznie się procedura ich odłączenia, umożliwiając producentowi przejście na innego konsumenta. Każdy będzie mógł zawrzeć umowę z każdym, niezależnie od tego, czy się zna, czy też nie, o ile spełniają minimalne wymagania w zakresie handlu energią peer-to-peer, które obejmują:

  • · Poziom 0:rejestracja na platformie SunContract
  • · Poziom 1:Podpisanie umowy z partnerem SunContract na dostawę energii elektrycznej za pośrednictwem platformy
  • · Poziom 2:Deponowanie minimalnego salda SNC (obecnie 1000 SNC)

Co zyskają na tym użytkownicy?

Użytkownicy będą mieli dostęp do łatwego w użyciu interfejsu z klasycznymi funkcjami podobnymi do wymiany. transakcje na platformie będą podobne do transakcji giełdowych. Przejście nie będzie zbyt gwałtowne. Nasz zespół  będzie bardzo ciężko pracował, a w razie problemów pomoże każdemu klientowi dokładnie zrozumieć, jak korzystać z nowego interfejsu użytkownika.

W pełni funkcjonalny rynek energii zapewni jeszcze większą przejrzystość w negocjacjach cenowych, umożliwiając naszym klientom, zarówno producentom, jak i konsumentom, maksymalizację ich dobrobytu. W SunContract mocno wierzymy w otwarty rynek energii, na którym konsumenci i producenci mogą swobodnie decydować, jaka jest dla nich najlepsza cena.

W pełni funkcjonalna platforma przybliża nas do bardziej ekologicznego społeczeństwa, które jest częścią naszej wizji.

1 AAqMI8gZF9LQqeXJqvFqBg

Jak to zadziała?

W ciągu kilku najbliższych tygodni użytkownicy platformy SunContract będą mieli zaktualizowany interfejs użytkownika w swoim profilu osobistym z nową zakładką "Trading". Będziesz mieć do niego dostęp dopiero po wstąpieniu do grupy bilansowej. (Wszyscy producenci i konsumenci muszą należeć do grupy bilansowej SNC.) Jeśli usługa SunContract nie jest jeszcze dostępna w Twoim kraju, ta funkcja nie zostanie na razie otwarta.

W związku z wieloma ekscytującymi wydarzeniami na 2019 r. Zachęcamy do pozostania w kontakcie, zapisując się do naszego newslettera tutaj . Nie jesteś jeszcze członkiem platformy? Zyskaj oszczędności lub zwiększ swój zysk już dziś !

 

Zacznij wspierać zieloną energię, lokalne społeczności i nowoczesne technologie! Zarejestruj się na platformie Suncontract, porozmawiaj na telegramie z zespołem i członkami społeczności, gdzie zawsze jesteśmy aktywni. Nasi wielcy zwolennicy śledzą nas również na Twitterze, Reddicie, Facebooku, LinkedIn i Instagramie. Kup SNC na: OkEx, Huobi lub Kriptomat. Oficjalna strona suncontract.org

 

przetłumaczone Lukasz Czarnota

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok Decline