SNC Links:

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Climate change is one of the greatest environmental challenges that we have ever faced. SUNCONTRACT can help a lot.
The energy market is extremely centralised. SUNCONTRACT can decentralize it.

POL - Zespół SunContract odwiedzi ponad 10 miast w listopadzie i grudniu

Rok 2019 zbliża się bardzo szybko. Czas więc spojrzeć na ostatnie miesiące w 2018 roku - rok, w którym wzięliśmy udział w wielu wydarzeniach w wielu miastach w wielu krajach! W tym artykule przedstawimy Ci kilka konferencji, na których byliśmy, miasta, które odwiedziliśmy, partnerów, których zdobyliśmy. Tak więc, przejdźmy do konkretów. Wydarzenia, w których uczestniczyliśmy w listopadzie i grudniu 2018 roku.

Blockchain Sustainability Tour

 2018pic

Prezes firmy SunContract - Gregor Novak w Jeju w Korei Południowej

Wspólnie z European Blockchain Hub rozpoczęliśmy trasę "Blockchain for Sustainability", która skupiała się na Europie i Azji w okresie od listopada do grudnia. Oto, gdzie byliśmy: Zug, Warszawa, Berlin, Wiedeń, Madryt, Sztokholm, Manila, Ho Chi Minh, Jeju Bangkok i Singapur.

 2018pic1

SunContract i przedstawiciele EUNEX podpisują MoU w Blockchain Tour for Sustainable Development w Manili na Filipinach

To była bardzo ważna trasa dla zespołu, ponieważ pomogło nam osiągnąć dwa dodatkowe kamienie milowe. Podpisaliśmy dwie Memonranda of Understanding (MoU) z nowym partnerem EUNEX, a także z Cagayan Freeport (CEZA), która jest korporacją należącą do rządu Filipin - mającą za zadanie rozwijać, zarządzać, obsługiwać i nadzorować rozwój 54 000- hektarowej  Cagayan Specjalna Strefa Ekonomiczna i Freeport (CSEZFP) do dużego portu przeładunkowego, centrum agro-przemysłowego i centrum turystycznego.

 2018pic3

Dyrektorzy wykonawczy SunContract i CEZA podpisują MoU w Manili na Filipinach

Konferencja Energy Industry & Smart Cities w Londynie

 2018pic4

Dyrektor ds. Rozwoju biznesowego SunContract - Tomaz Kricej na konferencji energy Industry & Smart Cities w Londynie

Zespół SunContract uczestniczył również w konferencji Energy Industry & Smart Cities w Londynie. Dyrektor ds. Rozwoju biznesu SunContract - Tomaz Kricej przedstawił SunContract jako rozwiązanie do handlu energią P2P w delegacji zorganizowanej przez Brytyjsko-Słoweńską Izbę Handlową w Londynie. Była to wspaniała okazja do zapoznania się z najlepszymi praktykami i innowacjami w branży energetycznej i inteligentnych miastach. Cieszyliśmy się także, że możemy nawiązać współpracę z potencjalnymi klientami i partnerami biznesowymi z Wielkiej Brytanii.

Digital Solar & Storage

 5

Dyrektor ds. Rozwoju firmy SunContract - Tomaz Kricej na konferencji Digital Solar & Storage

Dyrektor zarządzający ds. Rozwoju firmy SunContract - Tomaz Kricej dołączył do wysokiej rangi dyrektorów przedsiębiorstw energetycznych, innowatorów cyfrowych i dostawców rozwiązań do przechowywania danych, aby omówić najnowsze modele biznesowe i trendy rynkowe kształtujące „New Energy World”. Przedstawił model biznesowy SunContract i omówił problemy w sektorze energetycznym, które rozwiązujemy poprzez digitalizację energii za pomocą blockchain.

Forum Italia Solare, Digital Energy

 2018pic6

SunContract Italian Partners Giorgio i Alessandro w Rzymie z naszym Dyrektorem ds. Rozwoju Biznesu, Tomaz

Podczas wydarzenia ITALIA Solare Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu firmy SunContract - Tomaz Kricej, oficjalnie wprowadził na włoski rynek rozwiązanie do transformacji energii SunContract. Brał także udział w panelu dyskusyjnym zatytułowanym "Digital Energy: nowe podejście do rozwoju i wzmacniania pozycji konsumentów energii", z panelistami Sonia Dunlop z SolarPower Europe , Nicolò Rossetto z Florence School of Regulation , Emilio Sani z Solare ENG Italia , Maurizio Delfanti z Politecnico di Milano i Fabio Zanellini z Siemens Spa .

SunContract - przypadek użycia dla zrównoważonego rozwoju za pomocą Blockchain

Podczas  tych wydarzeń przedstawiliśmy platformę SunContract, która działa już w Słowenii od prawie roku, dla ważnych decydentów w sektorze energetycznym, a także w rządzie.

Podczas tych konferencji zespół nie tylko dyskutował o teoriach, ale tak naprawdę dysponowaliśmy działającym produktem, który stanowił  wsparcie dla naszej rekomendacji technologii blockchain jako rozwiązania przyspieszającego transformację energetyczną. Platforma SunContract nie jest w fazie testowania lecz gotowym produktem. SunContract to pierwsze na świecie rozwiązanie na rynku energii P2P - oparte na blockchain - dostarczające rozwiązania dla konsumentów z dużymi rachunkami za energię elektryczną, producentami o niskim stopie zwrotu z inwestycji w aktywa produkcyjne, a także niekorzystnym wpływem paliw kopalnych na środowisko.

Kontynuując ekspansję naszej działalności na nowe rynki, rola, w jakiej uczestniczymy w  wydarzeniach, stanie się znacznie ważniejsza. Nasze wydarzenia możesz śledzić na Instagramie, gdzie jesteśmy bardzo aktywni! Czy chcesz stać się częścią  historii? Wystarczy skorzystać z #SunContract i dołączyć do naszej społeczności!

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok Decline